سفارش تبلیغ
صبا ویژن

مهندسی

بهبود محتوا برای افزایش نرخ تبدیل

بازاریابی محتوا یک روش عالی برای بهبود نرخ تبدیل شما است. اما مسئله این است که بجز شما بسیاری از مشاغل دیگر نیز برای ایجاد محتوای جذاب که می تواند به آنها کمک کند خوانندگان را تبدیل کنند، تلاش می کنند. این دقیقاً همان چیزی است که این پست قصد دارد در آن به شما کمک کند.

من در مورد انواع محتوا بحث خواهم کرد که می تواند به شما کمک کند مخاطبان هدف خود را بهتر درگیر کنید و آنها را مجبور به خرید از شما کند. همچنین، شما یاد خواهید گرفت که چگونه محتوای خود را بهینه کنید تا فروش بیشتری داشته باشید.

انواع محتوایی که می تواند به شما در تبدیل افراد کمک کند

محتوای شما در مراحل مختلف کانال بازاریابی نقش مهمی دارد. اگر بتوانید محتوای خود را در هر یک از این مراحل بهینه کنید ، می توانید فروش بیشتری داشته باشید.

برای درک بهتر نحوه ایجاد محتوای قابل تبدیل ، ابتدا نگاهی به انواع مختلف محتوایی که باید استفاده کنید ، می اندازیم.

محتوای آگاهی

محتوای شما، در این حالت، همان چیزی است که هنگام برقراری اولین تماس با مشتریان هدف خود به اشتراک می گذارید. این نحوه جذب مخاطب مربوطه است که در نهایت به مشتریانی که پول می دهند تبدیل می شود. محتوای آگاهی می تواند از پست های شبکه های اجتماعی گرفته تا مقالات و پست های وبلاگ باشد.

مطالب آموزشی

محتوای آموزشی زمانی است که محتوای شما برای ایجاد علاقه به مخاطبان هدف شما در مورد محصول یا خدمتی که می فروشید، ایجاد شود. اما به جای اینکه به سادگی در مورد مزایا و ویژگی ها صحبت کنید ، محتوای شما نشان می دهد که کالا یا خدمات چگونه به نفع مصرف کننده است. محتوای آموزشی می تواند اینفوگرافی ، آموزش ویدیویی ، فیلم های نمایشی یا پست های وبلاگ باشد.

حتی اگر برخی از این مطالب منجر به فروش مستقیم نشوند ، آنها نقش عمده ای در هدایت مشتری از طریق مراحل مختلف قیف بازاریابی دارند. این بدان معنی است که بسیار مهم است که شما تمام محتوای آموزشی خود را ، چه متن ، فیلم یا اینفوگرافیک، بهینه کنید.

شما باید هرچه بیشتر محتوای آموزشی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید تا ضمن برقراری تعامل با نام تجاری خود ، تجربه آنها را غنی کنید.

محتوای خود را برای مراحل مختلف کانال بازاریابی بهینه کنید

بهینه سازی نرخ تبدیل فقط بهینه سازی عناصر مختلف طراحی در وب سایت شما نیست. همچنین مهم است که محتوای خود را بهینه کنید تا به شما در تولید هدایای واجد شرایط و تبدیل آسان تر کمک کند.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید محتوای خود را برای مراحل مختلف کانال بازاریابی بهینه کنید.

شماره 1: ایجاد تصویری بیشتر در رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی کانال م effectiveثری برای کسب و کارها برای جذب مشتری بالقوه و تولید آگهی های با کیفیت است. این بستری است که می توانید به مخاطبان جدیدی دسترسی پیدا کرده و با مخاطبان موجود خود درگیر شوید و آنها را به مشتریانی ارزشمند تبدیل کنید.

در حقیقت ، یک مطالعه Social Media Examiner نشان داد که شبکه های اجتماعی نقش مهمی در تجارت 90? بازاریابان در این مطالعه دارند.

این مطالعه همچنین نشان داد که بیش از نیمی از بازاریابانی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند افزایش فروش را تجربه کرده اند. و 88 درصد از بازاریابانی که حداقل یک سال از شبکه های اجتماعی استفاده کرده اند ، توانسته اند از آن برای افزایش بازاریابی در تجارت خود استفاده کنند.

و در رسانه های اجتماعی ، اگر بخواهید مخاطب مربوطه را جذب کنید یا پیروان فعلی خود را آموزش دهید ، تصاویر بسیار ضروری است. طبق مطالعه Social Media Examiner ، تصاویر بصورت متداول ترین نوع محتوا برای رسانه های اجتماعی هستند. به همین دلیل است که شما باید محتوای خود را بهینه کنید و تصاویر بهتری را به مخاطبان شبکه های اجتماعی خود ارائه دهید.

وقتی پیروان فعلی شما این محتوا را به اشتراک می گذارند ، این می تواند مشتریان بالقوه زیادی را که قبلاً از تجارت شما بی اطلاع بودند جذب کند.

مثال: اوراکل

اوراکل برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به شرکت خود با استفاده از رسانه های اجتماعی ، از تصاویر بهینه استفاده می کند. حتی هنگام نقل قول از مدیرعامل خود، آنها متن را به جای استفاده از توییت متنی ، به عکس او اضافه می کنند.

می توانید از ابزارهای دیجیتالی مانند PicMonkey و BeFunky برای افزودن متن به عکس های موجود خود برای شبکه های اجتماعی استفاده کنید. یا می توانید از Canva برای ایجاد تصاویر سفارشی از ابتدا استفاده کنید. انجام این کار می تواند به شما کمک کند محتوای خود را با مهارت های فنی محدود بهینه کنید.

شماره 2: محتوای صفحه فرود خود را بهینه کنید

بسیار مهم است که محتوای خود را در صفحه فرود بهینه کنید. این اولین کاری است که بازدیدکنندگان پس از کلیک روی پیوندها یا تبلیغات شما با آن درگیر می شوند. و شما باید اطمینان حاصل کنید که محتوا به اندازه کافی جذاب است و باعث می شود آنها مایل به ماندن باشند و در نهایت آنها را به مشتریانی پرداخت می کنید.

سه عنصر مهم از محتوای شما در یک صفحه فرود وجود دارد:

  • عنوان – این بخشی از صفحه فرود است که توجه مخاطب را به خود جلب می کنید. این باید مرتبط باشد و با صحبت مستقیم با بازدیدکنندگان در مورد آنچه مهم است ، بلافاصله بازدیدکنندگان را جذب کند. با ارائه یک عنوان کوتاه و جذاب می توانید آن را بهینه کنید. سعی کنید آن را در مرکز صفحه نیز نمایش دهید.
  • بدنه – این بخشی از صفحه فرود است که به شما کمک می کند تا در بازدیدکنندگان خود علاقه و اشتیاق ایجاد کنید. بنابراین محتوای شما باید در اینجا بهینه سازی شود. این می تواند در چند جمله یا نقاط گلوله ای توضیح دهد که چگونه محصول یا خدمات می تواند برای بازدیدکنندگان مفید باشد.
  •  اقدام به تماس – این بخشی است که بازدیدکنندگان خود را به انجام اقدامات مورد نظر تشویق می کنید – خواه ثبت نام در خبرنامه شما، یا ثبت نام در دوره آزمایشی رایگان ، بارگیری منبع رایگان خود ، شرکت در یک وبینار یا گرفتن برنامه هم اکنون پیشنهاد دهید. به همین دلیل است که شما باید در اینجا محتوای خود را به طور فوق العاده بهینه کنید. CTA باید عملی باشد و مستقیماً به اصل موضوع برسد و دقیقاً به مردم بگوید که چه کاری باید انجام دهند.

صفحه فرود شما همچنین می تواند برخی از عناصر دیگر مانند یک ویدیوی آزمایشی یا بررسی ها و توصیفات مشتریان شما را داشته باشد.

یک فیلم آزمایشی می تواند برای شفاف سازی نظر شما مفید باشد. این می تواند اطمینان حاصل کند که مشتریان بالقوه قبل از تصمیم به خرید محصول ، درک روشنی از نحوه عملکرد محصول یا خدمات شما دارند. بنابراین ، باید سعی کنید محتوای ویدئویی خود را هرچه بهتر بهینه کنید.

بازبینی ها و توصیفات با عمل به عنوان اثبات اجتماعی ، که می تواند به محرک تبدیل کمک کند ، اعتماد را ایجاد می کند.

مثال: Leadfeeder

صفحه فرود Leadfeeder مثالی عالی از صفحه فرود بهینه شده است که شامل تمام عناصر حیاتی ذکر شده در بالا است.

این تیتر مستقیماً با بازدیدکنندگان صحبت می کند و هدف این سیستم عامل را به روشنی بیان می کند. بدن فقط یک جمله است اما به وضوح توضیح می دهد که Leaddeeder چه کاری انجام می دهد و چگونه به سود کاربران است.

دکمه تماس برای عمل به وضوح به رنگ سبز خودنمایی می کند و بازدیدکنندگان را ترغیب می کند تا دوره آزمایشی رایگان خود را آغاز کنند. آنها همچنین شامل یک ویدیوی آزمایشی و برخی از رتبه بندی های ستاره ای برای بهینه سازی بیشتر محتوای صفحه هستند.

برای بهینه سازی محتوای خود و ایجاد صفحات فرود با کیفیت بالا از قالب های موجود ، می توانید از ابزارهای دیجیتالی مانند Leadpages استفاده کنید. براساس هدف صفحه فرود صدها الگوی رایگان وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

شماره 3: ایجاد محتوای مناسب تر و مفید تر

و البته، بدون ارزیابی استراتژی محتوای موجود، نمی توانید محتوای خود را برای تبدیل بهینه کنید.

در حالی که ارزش کمی در اختیار مشتریان خود قرار می دهید ، باید محتوایی ایجاد کنید که بیشتر مربوط به صنعت یا محصولات شما باشد. این محتوا باید خوانندگان را آموزش دهد و در آنها تمایل به خرید محصولات بدون تبلیغات بیش از حد از شما داشته باشد.

به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما می خواهید یک ابزار بازاریابی از طریق ایمیل را تبلیغ کنید. محتوایی که ایجاد می کنید نباید فقط بر توانایی این ابزار یا نحوه توسعه آن متمرکز باشد. در عوض ، می توانید محتوا ایجاد کنید تا خوانندگان را در مورد روندها و بهترین روش ها در بازاریابی از طریق ایمیل مطلع کنید. و فقط باید ابزار خود یا یکی از ویژگی های آن را ذکر کنید که مربوط به یکی از نکاتی باشد که در محتوا درباره آن بحث می کنید. به یاد داشته باشید ، اگر افراد محتوای شما را مفید می دانند ، ممکن است آن را به اشتراک بگذارند که این می تواند باعث افزایش دسترسی شما شود.

حتی اگر محتوای شما حول استفاده از ابزار شما باشد ، باید آن را همراه با اثبات ارائه دهید. به عبارت دیگر ، می توانید موارد استفاده را با ایجاد مطالعات موردی نشان دهید. مطالعات موردی باید عملی باشد و دقیقاً ذکر کند که ابزار شما برای کمک به کاربران شما چه کاری انجام داده است.

مثال: MailChimp

MailChimp این تاکتیک را کاملاً در وبلاگ خود اجرا می کند. بسیاری از پست های وبلاگ آنها مربوط به خود برند است. اما برخی از آنها برای هدایت خوانندگان با عناصر خاصی از ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون بازاریابی در نظر گرفته شده اند.

می توانید پست های وبلاگ مربوط به یک ویژگی جدید یا زندگی کاری را در MailChimp پیدا کنید اما همچنین می توانید پست های وبلاگ را برای راهنمایی بازاریابان پیدا کنید. به عنوان مثال ، تصویر زیر یک پست وبلاگ در مورد مشاغل فصلی و نحوه استفاده آنها از بازاریابی از طریق ایمیل را نشان می دهد.

مثال: J.Crew

برای یادگیری نحوه بهینه سازی مطالب خود می توانید از وبلاگ J.Crew الهام بگیرید. این مارک پست های مفید وبلاگ را برای راهنمایی خوانندگان در مورد چگونگی انتخاب سبک های خاص یا نحوه سبک دادن به یکی از کالاهایی که می فروشند منتشر می کند.

این محصولات آنها را در متن قرار می دهد و به مشتریان بالقوه ایده روشنی از ارزش محصول می دهد. این می تواند اشتیاق را تحریک کند که باعث شود مردم تمایل به خرید محصولات برای خود داشته باشند.

شماره 4: از مشتریان خود برای داشتن محتوای قابل اعتماد استفاده کنید

روش موثر دیگر برای بهینه سازی محتوای شما برای فروش بیشتر ، درگیر کردن مشتریان است. این بدان معناست که آنها را در ایجاد محتوا مشارکت دهید و یا محتوای ایجاد شده توسط آنها را دوباره هدف گیری کنید. این می تواند به طور موثر کار کند زیرا مردم بیش از اعتماد به محتوای مربوط به مشتریان شما اعتماد دارند.

ایده این است که مشتریان با استفاده از محصول شما یا بهره مندی از محصول شما به نمایش بگذارند. و با این کار باید بتوانید اعتماد مخاطب خود را جلب کرده و در نهایت آنها را تبدیل کنید.

در واقع ، Olapic دریافت که 56? از مصرف کنندگان پس از مشاهده درج شده در عکس مشتری ، احتمال خرید آن بیشتر است. این عکس ها قابل استفاده مجدد بودند یا محصولات را به طور مثبت قرار می دادند. همین مطالعه همچنین نشان داد که از هر چهار مصرف کننده ، یک نفر پس از مشاهده محصول در محتوای تولید شده توسط کاربر ، خریداری کرده است.

هزاران روش وجود دارد که می توانید از محتوای ایجاد شده توسط مشتریان خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید عکس های تولید شده توسط کاربر را از محصولات خود جمع آوری کرده و در صفحات مربوط به محصول نمایش دهید.

مثال: دستبندهای Pura Vida

این دقیقاً همان کاری است که دستبندهای Pura Vida انجام می دهند و آنها محصولاتی را که توسط مشتریان دیگر در Instagram نمایش داده می شوند به نمایش می گذارند.

و البته ، می توانید از نظرات و توصیه های مشتریان نیز استفاده کنید. شما می توانید برخی از بهترین بررسی ها را در صفحه مربوط به محصول یا خدمات مربوطه نمایش دهید. یا می توانید یک صفحه توصیف جداگانه با مجموعه ای از توصیفات دلهره آور از مشتریان خود داشته باشید.

افزودن مرورها و توصیفات به صفحه اصلی یا صفحات اصلی راهی عالی برای بهینه سازی محتوای خود برای ایجاد اعتماد و اعتبار است. وقتی مخاطبان شما به برند شما اعتماد می کنند ، احتمال خرید آنها از شما بیشتر است.

مثال: HYPR

به عنوان مثال HYPR ، برخی از بهترین بررسی ها را از کاربران خود در پایین صفحه اصلی خود نشان می دهد.

روش دیگر برای بهینه سازی محتوای خود با کمک مشتریان ، مصاحبه با آنها است. می توانید از آنها بخواهید که داستان موفقیت خود را با تیم تحریریه شما در میان بگذارند. سپس تیم محتوایی را منتشر می کند که به روشنی نشان می دهد محصول یا خدمات شما چگونه به مشتریان شما کمک کرده است. شما می توانید این محتوا را در قالب موارد موردی یا مصاحبه / قطعات به اشتراک بگذارید.

مثال: Wrike

Wrike با ایجاد مطالعات موردی که مزایای خدمات آنها را اثبات می کند ، در اجرای این تاکتیک بسیار عالی عمل می کند.

شماره 5: موارد ارائه

گاهی اوقات کمتر به خود محتوا مربوط می شود اما بیشتر به نحوه ارائه محتوا می پردازیم. اگر به درستی آن را ارائه ندهید ، می توانید از یک محتوای کاملاً خوب نوشته شده و جذاب غافل شوید.
شما باید محتوای خود را برای قابلیت خوانایی بیشتر و ارائه کلی آن بهینه کرده و بازدیدکنندگان را درگیر خود کنید. محتوای خوب ارائه شده همچنین می تواند مخاطبان شما را به اشتراک گذاری کمک کند.

شما باید محتوای خود را با پیروی از یک سلسله مراتب خاص ارائه دهید. این امر شامل راهنمایی بازدیدکنندگان می شود تا آنها عناصر خاصی را در سایت شما مشاهده کرده و در نهایت تبدیل کنند.

به عبارت دیگر، شما باید اطمینان حاصل کنید که آنها از الگوی اسکن محتوای خاصی پیروی می کنند که منجر به تبدیل می شود. حتی عناصر صفحه فرود که قبلاً ذکر شد از یک سلسله مراتب خاص پیروی می کند.

شما باید مهمترین عناصر سایت خود را برجسته کنید. این بیشتر عنوان و CTA خواهد بود. این عنوان به طور واضح و واضح درباره محصول ، خدمات یا پیشنهاد شما صحبت خواهد کرد بنابراین می خواهید بازدیدکنندگان روی آن تمرکز کنند. و دکمه CTA باید کاملاً برجسته باشد تا افراد بدانند که اگر قصد تغییر کاربری را دارند دقیقاً چه کاری باید انجام دهند.

از فضای خالی استفاده کنید تا متن و عناصر مختلف متمایز شوند. با این کار صفحه شما خیلی شلوغ و آشفته نیست. و می توانید از اندازه ، رنگ و فاصله برای ایجاد تمرکز بیشتر روی مهمترین قسمتهای صفحه خود استفاده کنید.

مثال: Ninja Outreach

به عنوان مثال سلسله مراتب را در صفحه اصلی Ninja Outreach بررسی کنید. سه عنصر اصلی وجود دارد که در اینجا برجسته می شوند – عنوان ، فیلم نمایشی و دکمه CTA.

عنوان در بالا است ؛ به روشنی و مختصر آنچه این ابزار انجام می دهد را توضیح می دهد. این نشان می دهد که آنها با توضیح کارهایی که این ابزار انجام می دهد می خواهند مخاطب را به خود جلب کنند. و برجسته بودن ویدیوی آزمایشی نشان می دهد که آنها می خواهند مشتریان بالقوه در مورد نحوه کار این ابزار بیشتر بدانند. این احتمالاً می تواند علاقه و تمایل ایجاد کند.

دکمه CTA به رنگ سبز خودنمایی می کند و بعد از فیلم نمایشی و متن کم برجسته می آید. این نشان می دهد که اگرچه آنها می خواهند مردم این ابزار را امتحان کنند ، اما همچنین می خواهند ابتدا در مورد آن بیشتر بدانند.

نتیجه گیری

اینها بهترین روش هایی است که می توانید محتوای خود را بهینه کنید تا باعث تبدیل بهتر شود. همانطور که می بینید ، تمرکز فقط در یک مرحله از قیف بازاریابی نیست. شما باید بتوانید در هر مرحله از قیف محتوای خود را بهینه کنید.

این به شما کمک می کند تا با ایجاد کیفیت و پرورش کیفیت منجر به تبدیل افراد بیشتر و افزایش فروش شود.

برای بهینه سازی محتوای خود برای سرنخ های بهتر، به ایده یا راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟ با خیال راحت با من تماس بگیرید تا بتوانم به شما کمک کنم تا یک استراتژی محتوای موثر طراحی کنید.


فناوری چیست؟

    نظر

 این ممکن است یک سوال ساده به نظر برسد ، اما فناوری چیزی بیش از گجت ها و گیزم ها است. اندی لین معنی آن را برای افراد مختلف توضیح می دهد. نقش و تأثیر فناوری در زندگی شخصی و کاری ما همیشه در حال افزایش است. درک اینکه مردم چگونه فناوری را شکل می دهند و چگونه فناوری تعاملات مردم با یکدیگر و دنیای طبیعی را شکل می دهد ، نه تنها برای کسانی که تحقیق ، توسعه و اجرای فن آوری های جدید را انجام می دهند بلکه برای همه آن دسته از افراد و سازمان هایی که باید از این فن آوری ها در کار و کار خود استفاده کنند مهم است. زندگی شخصی فناوری یک کلمه بی طرف نیست.

افراد مختلف بسته به دیدگاه و زمینه خود معنای متفاوتی به آن می بخشند. اعضای دانشکده فناوری تفاوتی ندارند ، اما سالهاست که ما یک تعریف خاص از فناوری اتخاذ کرده ایم که اهداف و اهداف خود را منعکس می کند: فناوری خود را با درک اینکه چگونه دانش به طور خلاقانه در کارهای سازمان یافته شامل افراد و ماشین آلات که اهداف پایدار را برآورده می کنند ، بکار می برد. این تعریف سه جنبه مهم دارد: 1. فن آوری عبارت است از اقدام برای رفع نیاز انسان بیش از درک صرف عملکرد دنیای طبیعی ، که هدف علم است. اختراع میکروسکوپ با توجه به نیاز به کاوش در جهان کوچک ، فراتر از دید کمکی ما صورت گرفت. این راه حل فناوری برای یک مشکل دیرینه به نوبه خود ما را قادر به درک بیشتر عملکرد جهان کرده است که به نوبه خود منجر به توسعه فن آوری های بیشتری شده است. 2. این بسیار بیشتر از دانش علمی استفاده می کند و ارزشها را به همان اندازه واقعیتها ، دانش عملی دستی به اندازه دانش نظری را شامل می شود. iPod نمونه ای از مواردی است که فیزیک ساخت یک دستگاه کوچک با این همه موسیقی همراه است و با طراحی خلاقانه ازدواج می کند تا یک لوازم جانبی دارای نمادین باشد. 3. شامل روشهای سازمان یافته انجام کارها است.

این تعاملات درنظر گرفته شده و ناخواسته بین محصولات (ماشین آلات ، دستگاه ها ، مصنوعات) و افراد و سیستم هایی است که آنها را از طریق فرایندهای مختلف تولید ، استفاده می کند یا تحت تأثیر آنها قرار می دهد. بسیاری از مردم دوست دارند قهوه بنوشند ، اغلب در کافی شاپ. این قهوه ممکن است از درختانی تهیه شده باشد که به طور خاص برای افزایش محصول پرورش یافته اند که از یک کشاورز کوچک و خانواده اش حمایت می کنند اما به سموم دفع آفات نیاز دارد که در کشور دیگری تولید و تولید شده اند. دانه های قهوه برداشت شده خود به سراسر دنیا منتقل می شوند ، فرآوری می شوند و در بسته های توزیع شده به مغازه هایی که سپس فنجان قهوه را در یک فنجان پلی استایرن تهیه می کنند که برای این منظور ساخته شده است اما پس از آن باید دفع و به زودی. هر انتخابی که انجام می دهیم به شیوه ای کاملاً وابسته و دامنه دار از زندگی وابسته است و از آن تغذیه می کنیم ، جایی که بعضی چیزهای زیادی دارند و برخی دیگر.

فناوری دستی است و می تواند حرفه ای را انجام دهد که افراد در بسیاری از موارد زیر مهارت داشته باشند: مهندسی ، برقراری ارتباط ، طراحی ، توسعه ، نوآوری ، مدیریت ، ساخت ، مدل سازی و تفکر سیستمی. اما فناوری همچنین محصولات مختلفی را در اختیار ما قرار می دهد که می توانند در موارد خوب یا بیمار مورد استفاده قرار گیرند و یا در مواردی که منافع آنها مورد مناقشه است و به همین ترتیب فرایندهای تولید و استفاده از فناوری به این معنی است که همه ما باید علاقه مند باشیم که آیا این محصول برای ما و هر کس دیگری پایدار است؟ آینده.


کپی رایتینگ چیست و چرا کسب و کار شما به آن نیاز دارد؟

وقتی کسی خود را به عنوان کپی رایتر معرفی می کند، سوال بعدی که در پی می آید تقریباً مطمئناً است، “شما چه کار می کنید؟”

بسیاری از افراد تصور می کنند که نوشتن مطالب متناسب با کار خبرنگار یا روزنامه نگار است. یا اینکه شامل کپی رایت است.

هیچ کدام آنها درست نیست.

محصولات بیشتر: افزایش نرخ تبدیل صفحات فرود (24 عنصر کلیدی)

بنابراین، نوشتن متن چیست؟

این بسیار متفاوت از نوشتن عادی است، و هر کسب و کار به آن نیاز دارد. این همان چیزی است که مشتریان را به اقدام وا می دارد. یک نویسنده متن متن فیلم های تبلیغاتی تلویزیونی، بروشورها و موارد دیگر را می نویسد.

کپی رایتینگ چیست؟

کپی رایتینگ هنر نوشتن متن برای ارتقا تجارت، شخص، خدمات، محصول یا ایده است. یک نویسنده متن، محتوا را می نویسد و قصد دارد خواننده را ترغیب به اقدامی خاص کند.

کپی رایتینگ شامل کار بر روی انواع مختلف محتوا است. از توضیحات ویدیوی YouTube و صفحات محصول گرفته تا متن روی بیلبوردها، در حوزه کپی رایتینگ قرار دارد.

نوشتن متن مناسب چیزی است که خواننده را برای خرید یک محصول ، عضویت در انجمن برند شما یا ثبت نام در یک پیشنهاد ترغیب می کند. البته ، هدف نهایی ترغیب خواننده برای خرید محصول شما است.

این می تواند ارزش ها و هویت نام تجاری شما را به وضوح منتقل کند و در عین حال با مخاطبان هدف شما ارتباط برقرار کند.

چه تفاوتی بین نویسندگی و کپی رایتینگ وجود دارد؟

نوشتن مطالب و کپی رایتینگ اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته می شود. اما بین این دو تفاوت وجود دارد: هدف از نوشتن.

کپی رایتینگ شامل ایجاد محتوای ارزشمندی است که باعث ایجاد روابط و تعامل با مصرف کنندگان می شود. این امیدواری نوشته شده است که مخاطبان با گذشت زمان به برند شما اعتماد خواهند کرد و در نهایت مشتری های مکرر خود را تبدیل کرده یا می شوند.

هدف از نوشتن پست های وبلاگ، پست های شبکه های اجتماعی، مقالات سفید و سایر مطالب، آموزش، اطلاع رسانی و بالابردن اطلاعات مصرف کنندگان است.

از طرف دیگر، کپی رایتینگ مشتری احتمالی را به اقدام وا می دارد تا از شما خرید کند. شما آن را برای فروش یک ایده، محصول یا خدمات می نویسید و ارتباط نزدیک با مارک تجاری دارد.

گرچه تمایزی بین آنها وجود دارد، این دو استراتژی مکمل یکدیگر هستند. شما هم به تولید محتوا و هم به کپی رایتینگ نیاز دارید تا افراد را بخوانند و اقدام کنند.

اگر شما روی فروش محصولات خود تمرکز کرده اید، ممکن است مورد پسند مخاطبان شما واقع شود. با محتوای خوب، می توانید محصولات خود را با ظرافت تبلیغ کنید.

کپی رایتینگ چیست؟ نقش نویسنده تبلیغات

یک نویسنده حرفه ای حرفه ای به برند شما کمک می کند تا یک نقطه فروش منحصر به فرد برای مخاطبان شما ایجاد کند.

نویسندگان تبلیغات مفاهیم و ایده های خلاقانه ارائه می دهند. آنها همچنین می توانند ایده مشتری را بپذیرند و چرخشی خلاقانه به آن بدهند. آنها کپی را با توجه به دستور کار مشتری می نویسند و نیازهای مشتری را هدف قرار می دهند. نویسنده تبلیغات می تواند بخشی از یک آژانس باشد ، به عنوان فریلنسر کار کند ، یا به طور دائم در یک شرکت کار کند.

کپی رایتینگ چیست؟ لیستی از مهارت های مورد نیاز

برای موفقیت در زمینه نوشتن متن به بیش از مهارت نوشتن نیاز دارید. شما به توانایی نوشتن نسخه ای نیاز دارید که به مخاطبان هدف بفروشد. در عین حال باید بیان کنید. شما باید توانایی یافتن کلمات مناسبی را داشته باشید که در مخاطبان شما طنین انداز هستند.

یک نویسنده عالی می تواند پیام مارک را با لحن مناسب به مخاطب هدف مناسب منتقل کند. آنها انگیزه انسانی و چگونگی ایجاد انگیزه در مخاطب برای خرید یک محصول را درک می کنند.

در حالت ایده آل، آنها باید مهارت های ارتباطی عالی داشته باشند ، خلاق باشند ، به جزئیات توجه کنند و بتوانند با نیازهای مشتری سازگار شوند. نویسنده متن تحلیلی است و می تواند خارج از چارچوب فکر کند. آنها باید در تحقیق و ویرایش عالی باشند. آنها باید توانایی یافتن کلمات مناسب برای انتقال پیام خود را داشته باشند.

نویسندگان مقاله ممکن است روی پست های وبلاگ ، کتابهای الکترونیکی ، مقالات سفید ، ارائه های فروش ، کپی وب سایت و مطالعات موردی کار کنند. آنها همچنین ممکن است برای بروشورها ، تبلیغات اینترنتی ، بیانیه های مطبوعاتی و گزارش های صنعت محتوا بنویسند.

در برخی موارد ، نویسندگان متن همچنین خبرنامه ها و یادداشت های ارائه وبینار را اداره می کنند.

کپی رایتینگ برای مشاغل: چرا لازم است؟

برای اهداف نام تجاری و بازاریابی ، نوشتن متن بسیار مهم است. محتوای آنها اخلاق مارک تجاری شما را بیان می کند ، در نتیجه باعث افزایش آگاهی از برند می شود. بدون نوشتن متن عالی ، صدای مارک سازگار و محکمی وجود ندارد.

محتوای آنها همچنین مخاطبان را درگیر خود کرده و انگیزه خرید آنها را فراهم می کند. بنابراین ، به طور غیر مستقیم ، به شما در افزایش فروش کمک می کنند. نوشتن متن مناسب در بسیاری از کمپین های بازاریابی ویروسی است.

در تصویر زیر ، مک دونالد نشان می دهد که آنها نوشیدنی های غیر الکلی در هر اندازه را فقط با 1 دلار ارائه می دهند! با کلمات کلیدی هوشمندانه و تصاویری جذاب ، به سختی می توان بیلبورد آنها را از دست داد. ظریف و در عین حال تبلیغاتی است.

مشاغل شما به نویسندگان متن نیاز دارد زیرا 58? از خریداران سفر خود را با تحقیق آغاز می کنند. در حقیقت ، 66? از مصرف کنندگان جستجوی خود را در سایت های شخص ثالث مانند آمازون آغاز می کنند. آنها می خواهند تأیید کنند که قبل از تعهد مالی تصمیم درستی می گیرند.

برای تحقیق ، آنها احتمالاً توضیحات محصول ، پست های وبلاگ و تبلیغات را بررسی می کنند. آنها همچنین ممکن است محتوای وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی شما را بخوانند.
خواه محصولات خود را در رسانه های اجتماعی ، روزنامه ها یا تلویزیون یا رادیو تبلیغ کنید ، برای برجسته شدن به نوشتن خوب احتیاج دارید. حتی وقتی به مشتری های احتمالی نزدیک می شوید ، یک خط گیر می تواند آنها را گیر بیاندازد.

بنابراین کپی رایتینگ نوعی بازاریابی درونی است. این به شما کمک می کند محتوایی ایجاد کنید که به شما کمک کند مشکلات مخاطبان خود را حل کنید و USP خود را برجسته کنید.

با تمایز نام تجاری شما با سایر محتواهایی که مخاطبان می توانند به صورت آنلاین پیدا کنند ، به برند شما کمک می کند تا از رقبا رقابت کند. در تصویر زیر ، اکونومیست هوشمندانه تأکید کرده است که شما می توانید با خواندن مجله آنها باهوش تر شوید.

عناصر اصلی کپی رایتینگ موثر در تجارت

نوشتن مطالب خوب به شما کمک می کند فروش و درآمد خود را افزایش دهید. اما آیا می دانید برای تأثیرگذاری در نوشتن متن باید چه کاری انجام شود؟ نگاهی به عناصر اصلی نوشتن متن خوب بیندازید:

1. مخاطبان خود را بشناسید

تحقیقات هسته اصلی نوشتن مطالب مناسب است. قبل از نشستن برای نوشتن ، باید کمی وقت بگذارید تا مخاطبان خود را درک کنید. هرچه اطلاعات بیشتری در مورد آنها داشته باشید ، درک شخصیت مشتری شما راحت تر خواهد بود.

هنگامی که نیازها ، ترجیحات و نقاط درد آنها را درک کردید ، می توانید نحوه نوشتن مطالب خود را بفهمید. برای اقناع در نسخه خود، باید تمام آنچه را که باید در مورد مصرف کننده هدف بدانید ، بدانید.

مرحله بعدی ارتباط نقاط درد آنها با ارزشهای برند شماست. شما باید توضیح دهید که چگونه محصولات شما می توانند مشکلات خود را حل کنند.

2. خود را در کفش مشتری خود قرار دهید

مشتریان شما هنگام خرید یک محصول به دنبال چه چیزی هستند؟ برای نوشتن محتوای جذاب باید بتوانید به این س answerال پاسخ دهید.

همدل باشید و خود را جای مشتری خود قرار دهید. اگر بتوانید مشکلات او را درک کنید به شما کمک می کند با مصرف کننده ارتباط بهتری داشته باشید.

درگیر محتوای خود شوید و به مشکلات مخاطبان هدف بپردازید. این به معنای استفاده از لحن و کلمات مناسب است. ترفند این است که بنویسید گویی که به یک شخص و مشکلات او پرداخته اید.

این روند نوشتن می تواند به شما کمک کند تا دوستانه باقی بمانید و در مورد خواسته ها و نیازهای مصرف کننده صحبت کنید. از آنجا که شما با لحنی شخصی و صمیمی مخاطبان را مخاطب قرار می دهید ، احتمالاً آنها محتوای جدیدتری را پیدا می کنند.

3. عنوان های جذاب را بنویسید

قبل از اینکه خواننده روی مقاله یا ویدیویی کلیک کند ، به عنوان اصلی نگاه می کند. اگر جذاب باشد ، ممکن است آنها بخواهند بقیه مطالب شما را بررسی کنند. بنابراین ، مهم است که چیزی بنویسید که جذاب ، هوشمندانه و ارزشمند باشد.

تیترهای جذاب برای خواندن خوانندگان ضروری است. تیتر نوشتن هنری است که نویسندگان متن باید به آن تسلط داشته باشند. این که آیا آنها در حال کار بر روی خبرنامه ، محتوای بروشور ، محتوای وب سایت یا تبلیغات چاپی هستند ، باید عناوین قدرتمندی را بنویسند.

بنابراین، چگونه می توانید عناوین جذاب را بنویسید؟ در اینجا چند نکته برای کمک به شما آورده شده است:

برای رتبه بندی بهتر از اعداد یا آمار استفاده کنید. BuzzFeed از این استراتژی در مقاله های خود استفاده می کند.
سوالی بپرسید که ممکن است مخاطبان هدف شما را آزار دهد. و به آنها نشان دهید که چگونه می توانید مشکل آنها را حل کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، Birchbox از این استراتژی برای تبلیغ اشتراک های خود در روز ولنتاین استفاده می کند.
با عنوان خود رمز و راز و انتظار ایجاد کنید. یک افشاگری تکان دهنده انجام دهید. یا به خوانندگان خود بگویید چیز هیجان انگیزی وجود دارد که آنها می توانند انتظار داشته باشند. اما همه را فاش نکنید با افشای فقط برخی از اطلاعات کنجکاوی آنها را برانگیخته و خوانندگان خود را مایل به دانستن کل ماجرا کنید.
Medium نشان می دهد که خوانندگان آنها هنگام ارتقا new عضویت می توانند اطلاعات جدیدی را باز کنند. اما آنها همه چیز را نمی دهند

4. شوخ طبعی

شوخ طبعی خطرناک است. ذهنی و شخصی است. اما اگر بتوانید لحن و کلمات را درست دریافت کنید ، می تواند روشی قدرتمند برای نوشتن محتوای جذاب و به یاد ماندنی باشد. این می تواند توجه خوانندگان شما را راهنمایی کرده و محتوای شما را با آنها بازتاب دهد.

به عنوان مثال، از نسخه صفحه فرود در وب سایت Muzzle بازدید کنید. این برنامه ای است که به شما امکان می دهد هنگام اشتراک صفحه خود ، اعلان ها را در Mac خود ساکت کنید.
آنها به جای ذکر ویژگی ها ، سناریوهای شرم آوری را نشان داده اند که می توانید با برنامه آنها از آنها جلوگیری کنید. خسته کننده نیست و مطلوبیت برنامه را کاملاً منتقل می کند.

مارک دیگری که به هنر تزریق شوخ طبعی در نسخه خود تسلط دارد ، Moosejaw ، یک شرکت پوشاک در فضای باز است. نگاهی به بنر محتوای صفحه آنها برای کفش های بیرونی بیندازید. حواس پرت است!

5. نقطه فروش منحصر به فرد خود را برجسته کنید (USP)

مشتریان امروز گزینه های زیادی برای انتخاب دارند بنابراین باید درک کنند که چه چیزی یک مارک را از برند دیگر متفاوت می کند. آنها باید بدانند که چرا باید محصولات شما را به جای محصولات رقبا بخرند.

امتیاز فروش منحصر به فرد شما (USP) مارک یا محصول شما را از سایر رقبا متمایز می کند. این به شما یک مزیت رقابتی می دهد. نسخه شما باید منعکس کننده آن باشد.

برای تعریف USP نام تجاری خود ، تعیین کنید که چرا محصول شما از سایر محصولات موجود در بازار بهتر است. شاید شما از مواد آلی استفاده می کنید که منبع آن محلی است. یا شاید محصولات شما دوام بیشتری دارند. USP شما می تواند هر چیزی باشد. به خاطر داشته باشید که USP شما باید چیزی باشد که مخاطب هدف شما برای آن ارزش قائل شود.

به عنوان مثال، ThirdLove نام تجاری لباس زیر زنانه است. صنعت اشباع شده است ، اما آنها چیزی را ارائه می دهند که رقبای آنها ارائه نمی دهند. آنها به زنان کمک می کنند تا مناسب آنلاین را پیدا کنند.

آنها از آن در نسخه وب سایت خود استفاده می کنند تا کارهای دیگری را برجسته کنند. آنها همچنین یک مسابقه Fit Finder در وب سایت خود دارند تا به افراد اولیه کمک کند لباس زیر مناسب خود را پیدا کنند.

نتیجه گیری

قبلاً در زندگی روزمره خود با نوشتن متن روبرو شده اید. شما فقط نمی دانستید که نوشتن دقیقاً چه چیزی است. اکنون می دانید که این همان چیزی است که پیام برند را به طور موثر به مخاطب منتقل می کند. این همان چیزی است که مخاطب را به پیام برند متصل می کند و انگیزه خرید او را فراهم می کند.

هنوز سوالات بی پاسخ در مورد نوشتن متن دارید؟ در بخش نظرات زیر سوال کنید خوشحال خواهم شد که به شما در یافتن پاسخ های مناسب کمک کنم


5 بهانه برای انجام ندادن بازاریابی محتوا

بله، همه آنها را شنیده ایم. حتی بسیاری از آنها را خودمان گفته ایم. اما حقیقت این است کهبازاریابی محتوا برای ماندن در اینجاست. گوگل آن را دوست دارد. مردم آن را دوست دارند. بنابراین اگر می خواهید موفق باشید، این بهانه گیری را کنار بگذارید و آن را انجام دهید!

1. “من وقت ندارم.”

آهان آن شاه بلوط قدیمی.

این یکی است که بیشتر از همه استفاده می کنم. چطور می توانم برای انجام این کارهای بازاریابی محتوا وقت پیدا کنم!

یک پاسخ بسیار ساده وجود دارد …

زمان گذاشتن.

میدونم متاسفم. ای کاش می توانستم یک ماشین جادویی به شما بدهم که زمان را متوقف کند ، اما اگر من یک دستگاه داشتم ، احتمالاً می خواستم آن را در جزایر کیمن بنوشم و کوکتل یا چیزهای دیگری بنوشم.

بازاریابی محتوایی باید بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی بازاریابی شما باشد. این برند شما را می سازد ، به جستجوگرها کمک می کند و در بین مخاطبان شما اقتدار و اعتماد ایجاد می کند. مزایای آن بسیار بیشتر از زمان است.

اما من این را می گویم. در مورد بازاریابی محتوای خود هوشمند باشید. اگر نمی توانید از پس آنها بر آیید ، به هشت سایت مختلف رسانه اجتماعی بپیوندید. فقط دو یا سه تا داشته باشید که واقعاً خوب کار می کنید. و هدف ایجاد یک پست ویدیویی / اینفوگرافیک / وبلاگ و غیره در فریم های زمان واقعی است. بنابراین اگر این به معنای یک بار در هفته / دو هفته / ماه است ، پس همینطور خواهد بود. اما اطمینان حاصل کنید که آن را انجام می دهید.

2. “من نمی دانم در مورد چه چیزی بنویسم”

مطمئناً

شما در زمینه خود متخصص هستید. خواه این باشد باغبانی ، بام سازی ، زیبایی مو و مو ، مدیریت پول ، ریزه کاری ها ، جراحی های زیبایی ، شهرک های طلاق ، لباس زیر یا میمون های عنکبوتی ، شما بی نظیر هستید زیرا در مورد صنعت خود بیش از یک زن یا مرد متوسط ??در آنجا اطلاعات دارید.

خوب این به چه معنا است؟

این بدان معنی است که شما باید در مورد چیزی که دوست دارید صحبت کنید!

من عاشق نوشتن و بازاریابی محتوا هستم. اما غالباً ، وقتی من درمورد این موضوع با دوستان / خانواده ام سر و صدا می کنم ، آنها چشمهایشان را می چرخانند و سرشان به میز می خورد.

اما آنلاین ، متفاوت است. مخاطبان شما همان چیزی را دنبال می کنند که به آن علاقه دارید. و شما باید در مورد آن صحبت کنید بدون اینکه کسی چرت بزند! چقدر حیرت انگیز است؟

3. “نوشتن من به اندازه کافی خوب نیست.”

مطالب فقط نوشتن نیست. کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید. می توانید در این باره توییت بزنید ، از فیس بوک استفاده کنید ، فیلم بسازید ، رقص تفسیری بپردازید ، اینفوگرافی ایجاد کنید و عکس بگیرید.

اگر همه چیز به نظر ترسناک است و شما فقط می خواهید به نوشتن پایبند باشید ، به یاد داشته باشید ، اکثر مردم دنبال محتوای عالی هستند – پاسخ به سوالات آنها ، سرگرمی ، چیزی برای خندیدن یا گریه کردن آنها یا هر دو.

آنها کار شما را با قلم قرمز انجام نمی دهند و به آن چربی بزرگ “F” می دهند.

و بنابراین اگر اشتباه کنید چه می کنید؟ و برخی از زخم های هوشمند در قسمت نظرات به شما می گویند که شما اشتباه را به اشتباه نوشتید (* سرفه * داستان واقعی * سرفه *). سپس فقط بگویید ، “احمقانه من!” و حرکت کن

متوجه خواهید شد که با نوشتن ادامه مطلب با گذشت زمان بهبود می یابد. من به همه توصیه می کنم از Microsoft Word برای غلط املایی مفید استفاده کنند. فقط به یاد داشته باشید که کلمه مناسب را انتخاب کنید. به عنوان مثال: به طور قطع و با سرکشی اغلب از طریق غلط گیر املا اشتباه گرفته می شوند!

همچنین می توانید از نرم افزاری مانند grammarly استفاده کنید که هجی و دستور زبان شما را بررسی می کند.

4. “اگر مردم فقط خودشان این کار را بکنند چه؟”

بنابراین بسیاری از مشتریان این حرف را به من می زنند و من همیشه به همان مثال برمی گردم.

من این بحث را چند سال پیش با خانمی داشتم که اکنون صاحب یک نانوایی موفق است. من به او توصیه کردم که فیلمهای YouTube را در مورد نحوه ساخت و تزئین کیک انجام دهد. او مثل اینکه من یک احمق بودم به من نگاه کرد.

“اگر من به آنها بگویم که چگونه این کار را انجام دهند ، آیا آنها فقط از بین نمی روند و خودشان این کار را می کنند؟” او پرسید.

و او حق داشت همیشه این خطر وجود دارد که برخی از مشتریان بالقوه شما از بین بروند و خودشان این کار را انجام دهند. اما خطر بسیار ناچیز است.

فکر می کنید کسی بتواند آنچه را که سالها و سالها برای یادگیری و ساخت آن صرف کرده اید کپی کند؟ نه

آیا مردم وقت لازم را برای یادگیری آموخته های شما دارند؟ به طور کلی ، نه

بنابراین او این کار را کرد و این اجازه را به او داد تا به عنوان یک کیک فوق العاده سفارش دهنده به یک مقام تبدیل شود و تجارت او از قوت به قوت دیگری رشد کند. او حتی کلاسهای نانوایی را معرفی کرده است!

5. “من می ترسم خودم را آنجا قرار دهم.”

حالا ، این یکی که می توانم با آن همدردی کنم. قرار دادن خود در آنجا ترسناک است و همیشه این احساس خنده آور وجود دارد که مردم در مورد شما قضاوت خواهند کرد.

اما وقتی این را می گویم به من اعتماد کن ، من فقط تا به حال دیده ام که یک پاسخ مثبت مثبت نسبت به افرادی که خود را در آنجا قرار می دهند ، اگر آنها این کار را به روشی مفید و جذاب انجام دهند.

مردم به طور کلی افراد خوبی هستند. بله ، اینترنت پر است از چند عجیب و غریب اما به راحتی قابل تشخیص و چشم پوشی است. اما اگر کسی با نظر شما مخالف باشد چه می کنید؟ پس عالی! این بدان معناست که آنچه شما انجام می دهید کار می کند. شما در حال ایجاد مکالمه و بحث هستید.

سخت ترین کار این است که اولین پست یا ویدیوی وبلاگ باشید. شما می خواهید کامل و شگفت انگیز باشد و همه فقط آن را دوست داشته باشند. خوب ، این کار دوست داشتنی خواهد بود اما به احتمال زیاد تمام توجه مورد نظر شما را جلب نخواهد کرد. بازاریابی محتوا یک بازی آهسته است و با گذشت زمان بسیار پیشرفت خواهید کرد. اما ترفند این است که ادامه دهید ، اطمینان حاصل کنید که کار شما به بهترین شکل ممکن است اما بیش از حد فکر نکنید. فقط چشمهایت را ببند دکمه ارسال یا بارگذاری را بزنید و قسم می خورم که فقط چیزهای خوب از آن خارج می شوند.

هیچ کس با ترس بیش از حد به جایی نرسیده است. وب نبض


چه کسانی بهترین طراحان سایت در جهان هستند؟

    نظر

بسیاری از صاحبان مشاغل دارای یک تجربه “طراحی سایت بد” هستند.

زمانی که آنها یک طراح وب استخدام کرده اند و روند کار را دردناک می دانند. آنها بازگشت سرمایه را مشاهده نکردند. و کل این روند بیش از آنچه پیش بینی شده بود طی شد!

احتمالاً شما هم این داستان ها را شنیده اید.

یا بدتر ، شما خودتان آن را تجربه کرده اید.

و به همین دلیل شما می خواهید آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب استخدام کنید.

شما نمی خواهید وقت و هزینه خود را صرف کار با یک آژانس صرفاً درک اینکه آنها کاملاً شلوار هستند ، کنید و نمی خواهید بازدهی از سرمایه خود بدست آورید.

اما چگونه چنین آژانس / فریلنسری را پیدا می کنید؟

از کجا می دانید به چه کسی می توانید اعتماد کنید؟

چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که فقط صاحب مشاغل دیگری با داستان “طراح وب بد” نیستید.

آسان! در این پست وبلاگ ، ما می خواهیم لیستی از برترین آژانس های طراحی وب را از سراسر جهان به شما ارائه دهیم.

چرا این را می نویسید؟ آیا نمی دانید خدمات طراحی وب را ارائه می دهید؟
بله ، ما طراحی وب را به عنوان سرویس ارائه می دهیم (این مورد را فراموش نکردیم). اما ما می دانیم که برای همه مناسب نیستیم. و دلایل زیادی وجود دارد که ما ممکن است مناسب شما نباشد.

و ما مطمئناً آنقدر مغرور نیستیم که فکر کنیم تنها نمایندگی در طراحی وب هستیم. افراد زیادی در صنعت وجود دارند که کار آنها را تحسین و ارزش می دهیم.

بنابراین لیستی از کسانی که فکر می کنیم برترین آژانس های وب در جهان هستند ، تهیه کردیم.

چگونه این شرکت طراحی سایت را انتخاب کردیم؟

ما مدتی (حداقل 12 ماه) بیشتر این آژانس ها را دنبال کرده ایم و همیشه کارهای آنها را تحسین کرده ایم. این آژانس ها نه تنها وب سایت های شگفت انگیزی ایجاد می کنند ، بلکه هرکدام از آنها برای آموزش مستمر دانش خود سرمایه گذاری می کنند. این یک عامل عظیم در ایجاد این لیست بود.

از کجا بفهمیم آنها بهترین آژانس های جهان هستند؟

بدیهی است که ما هر طراح وب در جهان را نمی شناسیم بنابراین نمی توانیم همه آنها را شامل شویم اما اطمینان داریم که آژانس هایی که انتخاب کرده ایم تجربه شگفت انگیزی را برای شما و یک وب سایت خارق العاده را ارائه می دهند. ما کاملاً تشکر می کنیم که ممکن است نظر ما با نظر شما متفاوت باشد و این درست است اما ما فقط می توانیم طراحان وب را که می شناسیم و به آنها اعتماد داریم ، شامل کنیم.

چارچوب موفقیت وب سایت

این همان چیزی است که ما آن را چارچوب موفقیت وب سایت نامیده ایم. این چیزی است که ما برای کمک به شما در درک آنچه یک وب سایت کامل ایجاد می کند ایجاد کردیم.

ما آژانس هایی را انتخاب کرده ایم که از شش عامل اصلی موفقیت یک وب سایت آگاهی و شناخت دارند. در اینجا یک چرخ شلوار فانتزی برای شما قرار داده شده است تا ببینید اینها چیست. و شما می توانید در مورد 6 مورد اصلی که باعث ایجاد یک وب سایت موفق می شود ، در پست وبلاگ ما بیشتر بدانید.
در نهایت ، یک وب سایت خوب فقط یک وب سایت زیبا نیست. و یک طراح وب خوب فقط کسی نیست که وب سایت های زیبایی ایجاد می کند.
طراحان وب خوب (مانند تمام موارد موجود در لیست) درک درستی از این 6 نکته اصلی دارند. و طراحان وب که ما انتخاب کرده ایم همچنین دارای نقاط قوت خاصی در یک یا چند مورد از این مناطق هستند …

1. ظاهر

اگر می خواهید اثرگذار باشید ، یک برند بسازید و از جمعیت متمایز شوید ، ظاهر مهم است. گاهی اوقات توسعه دهندگان وب کمی درگیر قابلیت ها و کد ها می شوند و در واقع خوب جلوه دادن سایت نیستند!

2. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

سئو برای موفقیت وب سایت شما حیاتی است. همه ما می خواهیم در Google ظاهر شویم ، درست است؟ روش ها و روش های خاصی برای ساخت وب سایت ها وجود دارد که احتمال رتبه بندی آنها در نتایج جستجو را بیشتر می کند – مانند بارگیری آنها برای موبایل یا سریع.

3. بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا می تواند باعث افزایش رتبه ، ایجاد ترافیک و ایجاد هدایت برای تجارت شما شود. آژانس های طراحی وب خوب باید در زمینه محتوا به شما کمک کنند ، مانند اینکه بفهمید کاربر چگونه می تواند محتوای شما را مشاهده و جستجو کند یا چطور خوانندگان را به لید تبدیل کند.

4. تجربه کاربری

این یک کلاه بزرگ است. هر آژانس طراحی وب باید تجربه کاربر را درک کند. تجربه کاربر اساساً استفاده از وب سایت شما آسان است. آژانس ها باید وب سایت هایی ایجاد کنند که به کاربران شما کمک کند تا به راحتی در سایت شما جریان پیدا کنند.

5. تولید محتوا

اگر می خواهید وب سایت شما بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کند ، پس به یک آژانس برای کمک به آن نیاز دارید. همه چیز ، از فراخوانی تا کنش (اندازه / رنگ / متن) گرفته تا قرار دادن محتوای خوب باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. یک نمایندگی خوب این کار را برای شما انجام می دهد.

شما می توانید طراحان وب را استخدام کنید

بنابراین اکنون شما باید درک خوبی از معیارهای ما داشته باشید – آژانس هایی که از همه موارد فوق آگاهی دارند ، و نقاط قوت کلیدی خاص در یک یا چند مورد از آنها را دارند. همچنین این آژانس ها هستند که به طور مداوم یاد می گیرند و پیشرفت می کنند ، بنابراین می توانند این دانش را به مشتری خود منتقل کنند و آن را در وب سایت های خود اعمال کنند