سفارش تبلیغ
صبا ویژن

مهندسی

نمایندگی فیوز ETI

    نظر

نمایندگی فیوز ETI در تهران به تعداد محدودی می باشد که مجموعه الکترو بینش نیز یکی از این مجموعه ها می باشد.مجموعه الکترو بینش با داشتن چندین سال سابقه کار در حوزه تولید و توزیع بیش از چندین هزار نوع تجهیزات برق صنعتی که در تابلوهای برق فشار ضعیف ، متوسط و فشارقوی، توزیع ، کنترل، خازنی، فرمان در مراکز مسکونی و صنعتی تحت لیسانس کمپانی معتبر ETI شروع به کار کرده است و در آن فعالیت می کند و نمایندگی فیوز ETI را به خود اختصاص داده است.

 کمپانی ETI فعالیت خودش را از سال 1950 نیز در کشور اسلونی ، عضو اتحادیه اروپا ، شروع کرده است و با گذر زمان و با توسعه بازار خود 8 کارخانه بزرگ دیگر در دیگر کشورهای اروپایی از جمله آلمان و لهستان را تاسیس کرد.

از جایی که شرکت الکترو بینش صنعت نماینده رسمی فروش خاور میانه و آسیای میانه محصولات ETI است ، قسمتی از محصولات این کمپانی را به صورت کالای آماده وارد کرده است و معمولا با هدف ارتقاء تکنولوژی داخلی و نوآوری، تولید قسمت عظیمی از آنها از جمله کلیدهای مینیاتوری ، فیوزهای کاردی و … را هم تحت لیسانس و با نظارت کامل مهندسین و متخصصین ایشان طول یک هفته ای که گذشت به شکل انحصاری در دستور کار خود قرار داده است.

البته پایداری این راه احتیاج به آن دارد که تولید داخلی سایر تجهیزات می باشد که به نوبه خود به آنها توجه شده تا در راس انجام کار قرار بگیرند تا پیشرفت بیشتری در این حوزه میسر شود.در کارخانه ما بیش از چندصد پرسنل برای پیشرفت روزافزون محصولات کار می کنند. همچنین مجموعه ما که نمایندگی فیوز ETI را به خود اختصاص داده است سعی بر پشتیبانی روز افزون این محصولات را دارد.

تمامی محصولات مجموعه الکترو بینش (نمایندگی فیوز ETI) از گارانتی بدون قید وشرط برخوردار است و همچنین علاوه بر استاندارد ملی ایران وتاییدیه های مراجع ذیصلاح از جمله شرکت توانیر و پژوهشگاه نیرو دارای گواهی استانداردهای معتبر اروپایی نیز همانند CE ، IEC ، KEMA ، VDE و CESI هستند.

نکته ای که وجود دارد آن است که نمایندگی فیوز ETI نیز باید صلاحیت عرضه این محصولات را داشته باشد تا بتواند محصول را با  ضمانت به دست خریداران خود برساند.

شاید جالب باشد بدانید که تمامی محصولات ETI در نمایندگی فیوز ETI ،علاوه بر توزیع و فروش از طریق 35 نمایندگی استانهای سطح کشور، به شرکتهای توزیع برق منطقه ای – استانها و شهرستانها ، نوسازی مدارس ، مخابرات ایران واستانها ، شرکتهای بخش مسکن و راه و ترابری ، شرکت های کنتورساز مطرح ، مجتمع های پتروشیمی ، پالایشگاهها ، نیروگاهها ، کارخانجات ، بیمارستانها ، شرکتهای تابلوساز و پیمانکاران معتبر عرضه می شود.